Riigihalduse ministri tänukirja ja mastivimpli saajad 2022

Harjumaa

  • Kairit ja Tarmo Hein
  • Muuga Lasteaed
  • perekond Riikjärv
  • Terje Liivas ja Madis Lepik
  • Maarika ja Margus Varres
  • Egle ja Erki Sepa
  • Ülle Kosk ja Matti Immonen
  • Maardu linn, Keemikute tn 21 // Orumetsa tn 1 korteriühistu

Hiiumaa

  • Annika ja Janek Valk
  • Kaja ja Lembit Vainumäe
  • Hiiumaa Ametikool (Suuremõisa loss)
  • Lii ja Agu Kohari
  • Piret ja Margus Kastein
  • Veronika ja Jaan Kuuse

Ida-Virumaa

  • Jelena Kopõl ja Eduard Hailov
  • Svetlana Startseva ja Aleksandr Startsev
  • KÜ Sõpruse 8, Iisaku alevik
  • Irina Jermilova ja Gennadi Jermilov

Järvamaa

  • Perekond Lepp
  • Klaarika Uusmaa ja Mart Ansberg
  • Perekond Kaseväli
  • Vello Teor
  • Anneli Kuutok ja Alar Kinsiver
  • Helgi ja Villu Vilms
  • Türi vald, Türi linn, Ravila tn 14 korteriühistu

Läänemaa

  • Tiiu Randmann – Mihkla
  • Kaja Karlson ja Erki Teras
  • Merike Plaas
  • Maria Amos

Lääne-Virumaa

  • Ülle ja Lembit Sillandi
  • Ebavere tervise- ja puhkekeskus, Väike-Maarja vallavalitsus
  • KÜ Tamsalu mnt 4, Väike-Maarja
  • Perekond Kaleva
  • Albert Beržins
  • Perekond Talalaev
  • Sõmeru Põhikool

Põlvamaa

  • Tuuli Pilt ja Aivar Ein
  • EELK Mehikoorma kogudus
  • Maarja ja Argo Must
  • Tiina Pikk
  • Timo, Anu ja Jüri Varik

Pärnumaa

  • Perekond Kalmus
  • Perekond Mägi
  • Perekond Männik
  • Viisnurga Puhkemaja. Kolm Kolmnurka OÜ

Raplamaa

  • Saida ja Rein Unga
  • Maris Ruberg ja Ragnar Soovik
  • Ave ja Reevo Õuemets
  • Siiri ja Aare Leinberg
  • Kaarita ja Veiko Brük 
  • Kalvi Kants ja Helgi Sussi
  • Reena ja Kuldar Soitu
  • Virve ja Priidu Pärna
  • Rene Heinsalu

Saare maakond

  • MTÜ Mäebe Rannaselts (Mäebe külaplats)
  • Martin ja Katrin Lepiksoo
  • Riina ja Urmas Hopp
  • OÜ Korilane Nordic, Lutserni tehas Metsküla 
  • Atla sadam MTÜ (Atla sadam)
  • Kärla lasteaed
  • Aili ja Aavo Kriiska (Jaagu talu)

Tartumaa

  • Indrek Ainsoo ja Jaanika Simm
  • Anneli ja Urmo Villik
  • Ülle Pahurin
  • Sirje Maran ja Kalju Eit
  • perekond Kivilaan
  • perekond Vihmann
  • Jana ja Meelis Kask

Valgamaa

  • Murimäe Veinikelder
  • Maire ja Raivo Rüütel
  • Marika ja Harry Troon
  • Helga ja Jaak Nelk
  • Monika ja Rait Kommer
  • Silva ja Uno Schütz
  • Lea Viks
  • Viktoria ja Andrus Roosi

Viljandimaa

  • Aide ja Taimo Vendla
  • Tea Lips ja Taivo Lehesmets
  • Elina ja Allan Sassiad
  • Marek ja Elo Paju
  • Leana Kingisepp ja Gert Kiiler
  • Valdur ja Leila Madi
  • Enn Johanson ja Hillar Johanson

Võrumaa

  • Kaido Parv ja Helika Pung
  • Margit ja Oleg Udodov
  • Maire ja Aare Eiche
  • Rõuge Ööbikuoru külastuskompleks, Rõuge vald
  • Aive ja Hillar Keir
  • Kaie Laur, Deivid Sarapuu, Ere Käis
  • Värska sadam koos promenaadiga
  • Ene ja Vambola Nagel
  • Meelis ja Helena Helekivi
  • Keeritiigi mänguväljak, Antsla Vallavalitsus
  • Aive ja Leho Laidver

Tartu linn

  • Viivi Lillmaa
  • Malle Partsioja, Kairi ja Ergo Timusk
  • Ingrid ja Andres Sulg
  • Dagi Kübar
  • Kadiliina Kuusik

Tallinna linn

  • Svea Urvak ja Tarmo Vinkel 
  • Korteriühistu Läänemere tee 47
  • Korteriühistu Paasiku 22
  • Korteriühistu P.Pinna 10
  • Tõnu Mõttus 
  • Korteriühistu Siili 6//8 
  • Korteriühistu Sõjakooli 12
  • Korteriühistu Vilde tee 88
  • Peeter Mänd 
  • Margot Holts
  • Korteriühistu Tööstuse 93
  • Korteriühistu Karjamaa 8//Angerja 11