EKKÜ liikmed

Juhatuse ja volinike kogu liikmed #

Juhatus

Nimi
Piirkond
Amet
Telefon
E-post
1
Anu Nurmesalu
Pärnu
Juhatuse esimees
5237315
2
Meeli Veia
Lääne-Virumaa
Juhatuse liige
5260594
3
Anne Vaigre
Valgamaa
Juhatuse liige
56479265

Piirkonnajuhid

Linnad

Nimi
Piirkond
Amet
Telefon
E-post
4
Nataliia Magerramova
Narva
Narva Linnavalitsus, heakorra vanemspetsialist
3599131, 5181353
5
Mariana Simson
Tallinn
Tallinna linnavalitsus, peaspetsialist
6457603
6
Erge Jõgela
Tartu
Tartu linnakujunduse spetsialist
5148828

Maakonnad

Nimi
Piirkond
Amet
Telefon
E-post
7
Maret Välja
Harjumaa
Harjumaa Omavalitsuste Liit, peaspetsialist
5077450
8
Kadri Aljas
Hiiumaa
Hiiumaa Vallavalitsus
53406199
9
Piret Anvelt / Merle Liiv
Ida-Virumaa
Alutaguse vallavalitsus, arendusspetsialist
Piret: 3366923 / Merle: 3370327, 5295394
10
Tiina Tengelmann
Jõgevamaa
Jõgevamaa kultuurijuht
5027541
11
Peter Luuk
Järvamaa
Paide linnavalitsus linnaarhitekt
3838632, 55561603
12
Maarja Läänesaar
Läänemaa
SA Läänemaa, Vabaühenduste ja KredEx´i konsultant
54111255
13
Marika Saks
Põlvamaa
RaM Põlva talituse peaspetsialist
53365330
14
Silvi Ojamuru
Raplamaa
Raplamaa Omavalitsuste Liit, tegevdirektor
5047988
15
Heili Uuk
Tartumaa
Omavalitsuste Liidu peaspetsialist
7305216, 58862500
16
Hanna Saar
Saaremaa
SA Saare Arenduskeskus
53933252
17
Anne Vaigre
Valgamaa
EKKÜ Valgamaa piirkonna juht
56479265
18
Krista Ojamäe
Viljandimaa
Viljandimaa Omavalitsuste Liit
juhiabi-nõunik
54333297
19
Kristi Vals
Võrumaa
SA Võrumaa Arenduskeskus
59129200
20
Kristel Ernits
Pärnumaa
Pärnumaa Omavalitsuste Liit, esindaja
55669353

Teised

Nimi
Piirkond
Amet
Telefon
E-post
21
Ene Pajula
Läänemaa
5279772
22
Leo Filippov
Saaremaa
56639222
23
Kristel Jupits
Läänemaa
RaM e Rahandusministeerium
55597591

Kõik liikmed #

Nimi, füüsiline isik
Nimi, juriidiline isik
Juriidilise isiku esindaja
Piirkond
Epost
1
Arvi Altmäe
Tallinn, Viimsi
2
Endel Soosaar
Tartumaa
3
Anne Vaigre
Valgamaa
anne.vaigre@gmail.com
4
Kalev Laar
Valgamaa
kalev@hummuli.ee
5
Kristiina Kupper
Tallinn
kristiina.kupper@gmail.com
6
Sirje Lemmmik
Valgamaa
sirje.lemmik@valgamaalane.ee
7
Heli Otti
Valgamaa
heli.otti@torva.ee
8
Priit Herodes
Tallinn
9
Arvo Meeks
Valgamaa
arvo.meeks@gmail.com
10
-lisamisel-
Tallinn, Kristiine
11
Ingrid Baumeister
Raplamaa
ingrid.baum@mail.ee
12
Karl Alfred Baumeister
Tallinn
karl.baumeister@gmail.com
13
Sulev Vahtra
Saaremaa
sulev.vahtra@gmail.com
14
Aare Kittask
Valgamaa
aare.kittask@gmail.com
15
Taimar Org
Tallinn, Kristiine
taimar.org@tallinnlv.ee
16
Merike Melesk
Tallinn, Kristiine
merike.melesk@tallinnlv.ee
17
Miia Kasearu
Põlvamaa, Räpina
miia@rapina.ee
18
Anne Uibo
Põlvamaa, Põlva
anneuibo@gmail.com
19
Leo Filippov
Saaremaa
leo@neti.ee
20
Eva Jermakov
Tallinn, Kalamaja
eva.jermakov@kirjastus.ee
21
Marika Saks
22
Reet Viira
Saaremaa
saarekodukant@gmail.com
23
Rita Krabi
Tallinn
24
Ene Pajula
Läänemaa
25
Tiina Martin
Raplamaa
26
Kaire Zimmer
Tartu
27
Valter Haamer
Tartu
28
Tiina Tallinn
Tallinn
29
Erki Holmberg
Tallinn
30
Urmas Kuldmaa
Valgamaa, Otepää
urmas.kuldmaa@otepaa.ee
31
Ene Kittask
Valgamaa
aare.kittask@gmail.com
32
Sirje Turta
Tallinn
Sirje.turta@gmail.com
33
Jüri Muru
jyri.muru@gmail.com
34
Meeli Veia
meeliv3@gmail.com
35
Tiina Tegelmann
36
Anu Nurmesalu
37
Lea Nilson
lea.nilson@gmail.com
38
Kaja Kurg
39
Anneli Kubbi
40
Aimi Jakobson
41
Ülle Näksi
42
Kristel Jupits
43
Maimu Matt
44
Jane Lumiste
45
Anu Jakunin
46
Ljudmila Morina
47
Kristel Ernits
Pärnumaa
kristel@pol.parnumaa.ee
48
Valgamaa Omavalitsuste Liit, EKKÜ Valgamaa piirkonna juht
Anne Vaigre
49
Lääne-Viru Omavalitsuste Liit
Meeli Veia
50
Harjumaa Omavalitsuste Liit
Maret Välja
51
Sihtasutus Võrumaa Arenduskeskus
Kristi Vals
52
Viljandimaa Omavalitsuste Liit
Mati Toomsalu
53
Tartumaa Omavalitsuste Liit
Heili Uuk
54
Saaremaa Vallavolikogu MTÜ Saaremaa Kodukant
Reet Viira
55
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
Tiina Tegelmann
56
Hiiumaa vald
Kadri Randmaa
57
Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit
Piret Anvelt
58
Põlvamaa Omavalitsuste Liit
Marika Saks
59
Järvamaa Omavalitsuste Liit
Tiina Kivila
60
Raplamaa Omavalitsuste Liit
Silvi Ojamauru
61
SA Lääne – Eesti Arenduskeskus
Irene Väli
62
Kuressaare Linna Kodukaunistamise Komitee
63
Pärnu linn
Anu Nurmesalu
64
*puudub*
Narva linn
65
MTÜ Järvamaa Külade
66
Keila Aiandus- ja Mesindusselts
67
MTÜ Kodukant Harjumaa
68
Eesti Muinsuskaitse Selts
Priit Herodes
69
Tiit Toots
SA Võrumaa Arenduskeskus juhatuse liige
tiit.toots@vorumaa.ee
+3725145985
70
Mariana Simson
Tallinn