EKKÜ liikmed

Kõik liikmed #

Nimi, füüsiline isik
Nimi, juriidiline isik
Juriidilise isiku esindaja
Piirkond
Epost
1
Arvi Altmäe
Tallinn, Viimsi
2
Kristiina Baumeister
Tallinn
3
Endel Soosaar
Tartumaa
4
Anne Vaigre
Valgamaa
anne.vaigre@valgalv.ee
5
Kalev Laar
Valgamaa
kalev@hummuli.ee
6
Adu Kurg
Valgamaa
adu.kurg@puka.ee
7
Kristiina Kupper
Tallinn
kristiina.kupper@gmail.com
8
Sirje Lemmmik
Valgamaa
sirje.lemmik@valgamaalane.ee
9
Heli Otti
Valgamaa
heli.otti@torva.ee
10
Priit Herodes
Tallinn
11
Arvo Meeks
Valgamaa
arvo.meeks@valgamaalane.ee
12
Anu Sügis
Tallinn, Kristiine
13
Ingrid Baumeister
Raplamaa
ingrid.baum@mail.ee
14
Karl Alfred Baumeister
Tallinn
karl.baumeister@gmail.com
15
Sulev Vahtra
Saaremaa
sulev.vahtra@gmail.com
16
Aare Kittask
Valgamaa
17
Taimar Org
Tallinn, Kristiine
taimar.org@tallinnlv.ee
18
Taimi Kaup
Tallinn, Kristiine
taimi.kaup@tallinnlv.ee
19
Toomas Häidkind
Tallinn, Kristiine
toomas.haidkind@gmail.com
20
Merike Melesk
Tallinn, Kristiine
merike.melesk@tallinnlv.ee
21
Miia Kasearu
Põlvamaa, Räpina
miia@rapina.ee
22
Anne Uibo
Põlvamaa, Räpina
anneuibo@hot.ee
23
Leo Filippov
Saaremaa
leo@neti.ee
24
Eva Jermakov
Tallinn, Kalamaja
eva.jermakov@kirjastus.ee
25
Marika Saks
26
Reet Viira
Saaremaa
reetwiira@hot.ee
27
Rita Krabi
Tallinn
28
Ene Pajula
Läänemaa
29
Tiina Martin
Raplamaa
30
Kaire Zimmer
Tartu
31
Valter Haamer
Tartu
32
Tiina Tallinn
Tallinn
33
Erki Holmberg
Tallinn
34
Kalmer Sarv
Valgamaa
kalmerda@gmail.com
35
Urmas Kuldmaa
Valgamaa, Otepää
urmas.kuldmaa@otepaa.ee
36
Ene Kittask
Valgamaa
aare.kittask@valgamv.ee
37
Sirje Turta
Tallinn
Sirje.turta@gmail.com
38
Tiia Soasepp
39
Jüri Muru
40
Meeli Veia
meeliv3@gmail.com
41
Tiina Tegelmann
42
Anu Nurmesalu
43
Lea Nilson
44
Kaja Kurg
45
Anneli Kubbi
46
Aimi Jakobson
47
Ülle Näksi
48
Kristel Jupits
49
Maimu Matt
50
Jane Lumiste
51
Anu Jakunin
52
Ljudmila Morina
53
Daisi Sprenk
Pärnumaa
daisi@parnumaa.ee
54
Valgamaa Omavalitsuste Liit
Anne Vaigre
55
Lääne-Viru Omavalitsuste Liit
Meeli Veia
56
Harjumaa Omavalitsuste Liit
Maret Välja
57
Sihtasutus Võrumaa Arenduskeskus
Aigi Pall
58
Viljandimaa Omavalitsuste Liit
Mati Toomsalu
59
Tartumaa Omavalitsuste Liit
Heili Uuk
60
Saaremaa Vallavolikogu MTÜ Saaremaa Kodukant
Reet Viira
61
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
Tiina Tegelmann
62
Tartu Linn
Kristin Kägu
63
Hiiumaa vald
Kadri Aljas
64
Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit
Piret Anvelt
65
Põlvamaa Omavalitsuste Liit
Marika Saks
66
Järvamaa OmavalitsustLiit
Priit Värk
67
Raplamaa Omavalitsuste Liit
Silvi Ojamauru
68
SA Lääne – Eesti Arenduskeskus
Grete Kindel
69
Kuressaare Linna Kodukaunistamise Komitee
70
Pärnu linn
Anu Nurmesalu
71
Narva Linn
72
MTÜ Järvamaa Külade
73
Keila Aiandus- ja Mesindusselts
74
MTÜ Kodukant Harjumaa
75
Eesti Muinsuskaitse Selts
Priit Herodes

Juhatuse ja volinike kogu liikmed #

Juhatus

Nimi
Piirkond
Amet
Telefon
E-post
1
Arvi Altmäe
esimees
55533291
2
Meeli Veia
Lääne-Virumaa
Lääne- Virumaa
Omavalitsuse
Liit
5260594

Piirkonnajuhid

Linnad

Nimi
Piirkond
Amet
Telefon
E-post
3
Narva
Narva Linnavalitsuse
Linnamajandusamet
4
Anu Nurmesalu
Pärnu
Pärnu linnavalitsus,
linnaaednik
5237315
5
Kristiina Kupper
Tallinn
Tallinna keskkonnaamet, haljastuse osakond, osakonnajuhataja-linna maastikuarhitekt
6404400
6
Kristin Kägu
Tartu
Tartu linnavalitsus, arhitektuurija linnakujundusteenistus linnakujunduse vanemspetsialist
7361243

Maakonnad

Nimi
Piirkond
Amet
Telefon
E-post
7
Maret Välja
Harjumaa
Harjumaa Omavalitsuste Liit, kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) peaspetsialist
5077450, 56682326
8
Kadri Aljas
Hiiumaa
Hiiumaa Vallavalitsus, arenguosakond
4636075
9
Piret Anvelt
Ida-Virumaa
Alutaguse vallavalitsus, arendusspetsialist
3366923
10
Tiina Tegelmann
Jõgevamaa
Jõgevamaa kultuurijuht
5027541
11
Priit Värk
Järvamaa
Paide linnapea
3838601
12
Grete Kindel
Läänemaa
SA Läänemaa arendusjuht
53710852
13
Marika Saks
Põlvamaa
SisM regionaalhalduse osakonna Põlvamaa talituse ruumilise planeerimise peaspetsialist
53365330
14
Silvi Ojamuru
Raplamaa
Raplamaa Omavalitsuste Liit, tegevdirektor
5047988
15
Heili Uuk
Tartumaa
Omavalitsuste Liidu peaspetsialist
7305216, 58862500
16
Reet Viira
Saaremaa
MTÜ Saaremaa Kodukant juhatuse liige
5517502
17
Anne Vaigre
Valgamaa
Valga Vallavalitsuse haljastusspetsialist
6479265
18
Mati Toomsalu
Viljandimaa
VOL tegevdirektor
5052587
19
Aigi Pall
Võrumaa
SA Võrumaa Arenduskeskus, kultuurispetsialist
59129200
20
Daisi Sprenk
Pärnumaa
Pärnumaa Omavalitsuste Liit, esindaja
53455161

Teised

Nimi
Piirkond
Amet
Telefon
E-post
21
Anu Sügis
Tallinn
Kristiine Linnaosa Valitsus, linnamajanduse osakond, heakorra peaspetsialist
5510552
22
Kristiina
Baumeister
Tallinn
Tallinna Tehnikakõrgkool, juhiabi
5033738
23
Leo Filippov
Saaremaa
56639222
24
Kristel Jupits
Läänemaa
Siseministeeriumi regionaalhalduse osakonna Läänemaa talituse nõunik
55597591