EKKÜ liikmed

Kõik liikmed #

Nimi, füüsiline isik
Nimi, juriidiline isik
Juriidilise isiku esindaja
Piirkond
Epost
1
Arvi Altmäe
Tallinn, Viimsi
2
Kristiina Baumeister
Tallinn
3
Endel Soosaar
Tartumaa
4
Anne Vaigre
Valgamaa
anne.vaigre@valgalv.ee
5
Kalev Laar
Valgamaa
kalev@hummuli.ee
6
Kristiina Kupper
Tallinn
kristiina.kupper@gmail.com
7
Sirje Lemmmik
Valgamaa
sirje.lemmik@valgamaalane.ee
8
Heli Otti
Valgamaa
heli.otti@torva.ee
9
Priit Herodes
Tallinn
10
Arvo Meeks
Valgamaa
arvo.meeks@valgamaalane.ee
11
Anu Sügis
Tallinn, Kristiine
12
Ingrid Baumeister
Raplamaa
ingrid.baum@mail.ee
13
Karl Alfred Baumeister
Tallinn
karl.baumeister@gmail.com
14
Sulev Vahtra
Saaremaa
sulev.vahtra@gmail.com
15
Aare Kittask
Valgamaa
16
Taimar Org
Tallinn, Kristiine
taimar.org@tallinnlv.ee
17
Merike Melesk
Tallinn, Kristiine
merike.melesk@tallinnlv.ee
18
Miia Kasearu
Põlvamaa, Räpina
miia@rapina.ee
19
Anne Uibo
Põlvamaa, Räpina
anneuibo@hot.ee
20
Leo Filippov
Saaremaa
leo@neti.ee
21
Eva Jermakov
Tallinn, Kalamaja
eva.jermakov@kirjastus.ee
22
Marika Saks
23
Reet Viira
Saaremaa
reetwiira@hot.ee
24
Rita Krabi
Tallinn
25
Ene Pajula
Läänemaa
26
Tiina Martin
Raplamaa
27
Kaire Zimmer
Tartu
28
Valter Haamer
Tartu
29
Tiina Tallinn
Tallinn
30
Erki Holmberg
Tallinn
31
Kalmer Sarv
Valgamaa
kalmerda@gmail.com
32
Urmas Kuldmaa
Valgamaa, Otepää
urmas.kuldmaa@otepaa.ee
33
Ene Kittask
Valgamaa
aare.kittask@valgamv.ee
34
Sirje Turta
Tallinn
Sirje.turta@gmail.com
35
Jüri Muru
36
Meeli Veia
meeliv3@gmail.com
37
Tiina Tegelmann
38
Anu Nurmesalu
39
Lea Nilson
40
Kaja Kurg
41
Anneli Kubbi
42
Aimi Jakobson
43
Ülle Näksi
44
Kristel Jupits
45
Maimu Matt
46
Jane Lumiste
47
Anu Jakunin
48
Ljudmila Morina
49
Daisi Sprenk
Pärnumaa
daisi@parnumaa.ee
50
Valgamaa Omavalitsuste Liit
Anne Vaigre
51
Lääne-Viru Omavalitsuste Liit
Meeli Veia
52
Harjumaa Omavalitsuste Liit
Maret Välja
53
Sihtasutus Võrumaa Arenduskeskus
Kristi Vals
54
Viljandimaa Omavalitsuste Liit
Mati Toomsalu
55
Tartumaa Omavalitsuste Liit
Heili Uuk
56
Saaremaa Vallavolikogu MTÜ Saaremaa Kodukant
Reet Viira
57
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
Tiina Tegelmann
58
Tartu Linn
Kristin Kägu
59
Hiiumaa vald
Kadri Aljas
60
Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit
Piret Anvelt
61
Põlvamaa Omavalitsuste Liit
Marika Saks
62
Järvamaa Omavalitsuste Liit
Tiina Kivila
63
Raplamaa Omavalitsuste Liit
Silvi Ojamauru
64
SA Lääne – Eesti Arenduskeskus
Grete Kindel
65
Kuressaare Linna Kodukaunistamise Komitee
66
Pärnu linn
Anu Nurmesalu
67
Jelena Magdina
Narva linn
jelena.magdina@narva.ee
68
MTÜ Järvamaa Külade
69
Keila Aiandus- ja Mesindusselts
70
MTÜ Kodukant Harjumaa
71
Eesti Muinsuskaitse Selts
Priit Herodes

Juhatuse ja volinike kogu liikmed #

Juhatus

Nimi
Piirkond
Amet
Telefon
E-post
1
Arvi Altmäe
esimees
55533291
2
Meeli Veia
Lääne-Virumaa
Lääne- Virumaa
Omavalitsuse
Liit
5260594

Piirkonnajuhid

Linnad

Nimi
Piirkond
Amet
Telefon
E-post
3
Jelena Magdina
Narva
Narva Linnavalitsuse
Linnamajandusamet
3599216
58553190
4
Anu Nurmesalu
Pärnu
Pärnu linnavalitsus,
linnaaednik
5237315
5
Kristiina Kupper
Tallinn
Tallinna keskkonnaamet, haljastuse osakond, osakonnajuhataja-linna maastikuarhitekt
6404400
6
Tartu
Tartu linnavalitsus, arhitektuurija linnakujundusteenistus linnakujunduse vanemspetsialist
5295394

Maakonnad

Nimi
Piirkond
Amet
Telefon
E-post
7
Maret Välja
Harjumaa
Harjumaa Omavalitsuste Liit, kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) peaspetsialist
5077450, 56682326
8
Kadri Aljas
Hiiumaa
Hiiumaa Vallavalitsus, arenguosakond
4636075
9
Piret Anvelt / Merle Liiv
Ida-Virumaa
Alutaguse vallavalitsus, arendusspetsialist
Piret: 3366923 / Merle: 3370327, 5295394
10
Tiina Tegelmann
Jõgevamaa
Jõgevamaa kultuurijuht
5027541
11
Tiina Kivila
Järvamaa
Keskkonna peaspetsialist
3838633, 5169959
12
Grete Kindel
Läänemaa
SA Läänemaa arendusjuht
53710852
13
Marika Saks
Põlvamaa
SisM regionaalhalduse osakonna Põlvamaa talituse ruumilise planeerimise peaspetsialist
53365330
14
Silvi Ojamuru
Raplamaa
Raplamaa Omavalitsuste Liit, tegevdirektor
5047988
15
Heili Uuk
Tartumaa
Omavalitsuste Liidu peaspetsialist
7305216, 58862500
16
Reet Viira
Saaremaa
MTÜ Saaremaa Kodukant juhatuse liige
5517502
17
Anne Vaigre
Valgamaa
Valga Vallavalitsuse haljastusspetsialist
6479265
18
Mati Toomsalu
Viljandimaa
VOL tegevdirektor
5052587
19
Kristi Vals
Võrumaa
SA Võrumaa Arenduskeskus
59129200
20
Daisi Sprenk
Pärnumaa
Pärnumaa Omavalitsuste Liit, esindaja
53455161

Teised

Nimi
Piirkond
Amet
Telefon
E-post
21
Anu Sügis
Tallinn
Kristiine Linnaosa Valitsus, linnamajanduse osakond, heakorra peaspetsialist
5510552
22
Kristiina
Baumeister
Tallinn
Tallinna Tehnikakõrgkool, juhiabi
5033738
23
Leo Filippov
Saaremaa
56639222
24
Kristel Jupits
Läänemaa
Siseministeeriumi regionaalhalduse osakonna Läänemaa talituse nõunik
55597591